Witajcie!

Witajcie!

Dzienniki zyxowe powracają po pięciu latach przerwy.

sobota, 25 czerwca 2016

Blog

Nie wiem czy wiecie, ale strona ta ma za sobą już bardzo długą historię, bowiem powstała w 2005 roku. Warto jednak czasem zatrzymać się, zrobić krok w tył, by później móc zrobić dwa kroki w przód. Zamierzam tutaj publikować różne ciekawe spostrzeżenia i przemyślenia z podróży, ciekawostki i inspiracje. Strona powstaje w oparciu o narzędzie Jekyll, które zamienia proste pliki tekstowe w ciekawie wyglądającą, acz statyczną stronę WWW. Niebawem odpalę też dodatkowy blog techniczny, który będzie prowadzony w języku angielskim i skierowany do trochę innego grona. Na razie nie zamierzam dodawać możliwości komentowania z bardzo prostego powodu - brak czasu na ogarnianie tego. Obecnie jest ogromna liczba platform, które umożliwiają wypowiadanie się w sieci i zachęcam do skorzystania właśnie z nich, jeżeli jakiś wpis Cię zaciekawił. Dziel się ze znajomymi, napisz coś na własnym blogu, zrób COŚ.

Tomasz Jędrzejewski

Programista Javy, lider techniczny. W wolnych chwilach podróżuje, realizując od kilku lat projekty długodystansowych wypraw pieszych.

zobacz inne wpisy w temacie

Blog

następny wpis Nowa formuła bloga

Komentarze (0)

Skomentuj

Od 3 do 40 znaków.

Wymagany, anonimizowany po zatwierdzeniu komentarza.

Odpowiedz na pytanie.

Edycja Podgląd

Od 10 do 8000 znaków.

Wszystkie komentarze są moderowane i muszą być zatwierdzone przed publikacją.

Klikając "Wyślij komentarz" wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych do celów moderacji i publikacji komentarza, zgodnie z polityką prywatności: polityka prywatności