Mike Oldfield na dwa fortepiany

Mike Oldfield na dwa fortepiany

Do wydania nowego albumu Mike'a pozostało wciąż około pół roku. A może by tak posłuchać jego utworów w wersji na dwa fortepiany?

poniedziałek, 18 lipca 2016

Przegląd

Mike Oldfield nagrywa do dzisiaj - niebawem ma ukazać się jego kolejny instrumentalny album o roboczym tytule Return to Ommadawn, w którym powraca on do korzeni. Tymczasem jego muzyka zaczyna żyć powoli własnym życiem, a z jego twórczością mierzą się kolejni muzycy z różnych środowisk. Jeśli jesteś jej fanem, z pewnością spodoba Ci się projekt Carstena Gerlitza, który nagrał całą serię utworów Mike'a w wersji na dwa fortepiany, w dodatku w wysokiej jakości. Wszystkie opublikowane są na YouTube. Oby więcej takich perełek, a ja zamieszczam odnośniki:

Tomasz Jędrzejewski

Programista Javy, lider techniczny. W wolnych chwilach podróżuje, realizując od kilku lat projekty długodystansowych wypraw pieszych.

Autor zdjęcia nagłówkowego: Samantha Beddoes, CC-BY-2.0

zobacz inne wpisy w temacie

Przegląd

poprzedni wpis Arany Zoltán następny wpis Jak zmierzyć coś w Wielkiej Brytanii?

Komentarze (0)

Skomentuj

Od 3 do 40 znaków.

Wymagany, anonimizowany po zatwierdzeniu komentarza.

Odpowiedz na pytanie.

Edycja Podgląd

Od 10 do 8000 znaków.

Wszystkie komentarze są moderowane i muszą być zatwierdzone przed publikacją.

Klikając "Wyślij komentarz" wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych do celów moderacji i publikacji komentarza, zgodnie z polityką prywatności: polityka prywatności