Każde wejście za pomocą wyszukiwarki Google na Zyxist.com jest odnotowywane w bazie danych, a fraza, jaka została wtedy użyta - katalogowana. Przejrzałem cały zbiór i wybrałem te najbardziej nietypowe, jak na tematykę tej strony.
- gdybym była ministrem oświaty? - ty? A co, to Romek niby zły jest? ;)
- Ile jest piramid? - dużo i jeszcze trochę.
- zrobione rzeczy na turbo pascal do sciagniecia – mam tylko rzeczy niezrobione
- chce pograć w bilarda na internecie – stół bilardowy jest wygodniejszy.
- nieznane miejsca kobiet – prośba do wszystkich kobiet: pomóżcie temu internaucie i powiedzcie, jakich miejsc u siebie nie znacie.
- co by było gdybym był nauczycielem – zapewne lekcja.
- darmowy freepascal do ściągnięcia – ty piracie, komercyjną wersję se kup! ;)
- metanabol wszystko wiedza ogolna – metanabol to nie wszystko, drogi internauto.
- co daliśmy światu – kupę radości.
- jak zrobić perkusje – dzisiaj zestaw dla ubogich: idziemy do kuchni, wyciągamy garnki, bierzemy łyżki i tłuczemy z całych sił, aż nas sąsiedzi nie zamordują.
- faraon i jego piramidy – faraon ma jedną piramidę, w dodatku bez sprzęgła.
- klucz rowerowy do acs – a co ty chcesz u tej biednej firmy internetowej kluczem rowerowym otwierać?
- wszystko piramida – a obok tego się podpisuję rękami i nogami w myśl piramidologii :).
- piramidy tajemnicze urzadzenia – faktycznie tajemnicze... poruszają się na kuli zamiast na kołach, nie mają sprzęgła... Normalnie strach lodówkę otworzyć.
- sto lat mało jeszcze – niech zgadnę... poszukiwałeś stron poświęconych sposobom przedłużania ludzkiego życia? Ciekawie sformułowane zapytanie :).
- piramidy co maja w sobie – tego nie wiedzą nawet najwięksi piramidolodzy. Łatwiej jest powiedzieć, czego NIE mają :).
- już minęły miesiące – a lata jeszcze nie.
- piramida własnej konstrukcji – wystarczy włożyć dwa palce do gniazdka (w Egipcie jeden). Jeśli dodatkowo wlejesz tam olej, drugą piramidę dostaniesz gratis!
- czym zajmuje się elektryk? - badaniem jajeczkowania pingwinów na Antarktydzie.
- co się robi z layoutami? - mucioszy się w terpentynie.
- najdziwniejsze strony w internecie – kolejny tytuł do kolekcji...
- jak poprawić obroty sklepu spożywczego – najważniejsze jest tu zmniejszenie oporu powietrza stawianego przez sklep. Im bardziej aerodynamiczny kształt, tym szybciej będzie się on obracał. Może pomóc także zamontowanie mocniejszego silnika obracającego.
- where is yermenia on the map – you've already answered yourself: ON THE MAP :).
- On jest damą – a ona mężem stanu.
- mały mocny magnez – z małym mocnym magnezem trzeba bardzo uważać. Jak wiadomo, magnez wspomaga pracę mózgu, więc w dużych ilościach może doprowadzić do jego przegrzania. Zainwestuj w wiatrak i zimny prysznic.
- naga lady na koniu....... - że ktoś ma fantazje to rozumiem; zastanawia mnie tylko ta ilość kropek na końcu frazy :). ..........
- -"specjalny wpis do kolekcji dziwnych wpisow w wyszukiwarkach, pozdro XXX :)" zyxist.com – ach, dziękuję pięknie! Niestety dziwnym trafem mój edytor tekstu ciągle zamienia twoją ksywkę na „XXX” i nie mam pojęcia, jak to ominąć, hehehe :).
- ciekawe miejsca na wiosnę – np. Polska. Tak, zrobić u nas wiosnę to świetny pomysł!
- Rozdanie nagród porno – LOL!!!
- napisałem skrypt kto jest jego właścicielem – przecież to oczywiste, że masoni ;).
- Jak postawic scrackowany server – to zależy od stopnia crackizacji. Jeśli obudowa nie uległa defragmentacji, postawienie scrackowanego serwera jest proste. Trzeba tylko odrobinę wysiłku. Inna sprawa, czy w środku nam się nic nie scrackowało... :P
- filmy porno z dostępem na 1 godzine – z dostępem do czego? Dostaw bromu na uspokojenie?
Brakuje tu twojego wpisu? Zapytaj swego psychiatrę!















Napisał Santyago w środę, 15 listopada 2006 o 19:47
Okropnie dziwne i nietrafne komentrze szanownego kolegi.
"gdybym bya ministrem owiaty" - troche wyobrazni pomoglo by Ci wywnioskowac ze ktos mogl dostac takie wypracowanie do napisania , np . w podstawowce
"chce pogra w bilarda na internecie" - a w domu jest za darmo
"darmowy freepascal do cignicia" - piracie ?! bo ktos szuka FreePascal? http://www.freepascal.org/
"metanabol wszystko wiedza ogolna" - jak najbardziej poprawne pytanie skierowane dla wyszkuiwarki
"piramidy faraona" - owszem , faraonowie mieli duzo piramid, niektore byly przeznaczone dla bliskich faraona. Polecam Egiptologia.pl przed palnieciem gafy.
"piramidy co maja w sobie" - pietnowanie czyjegos zainteresowania Egiptem ?
"czym zajmuje si elektryk?" - wbrew pozorom nie tylko elektryka jakby Ci sie moglo wydawac
"jak poprawi obroty sklepu spoywczego" - bezsenswony komentarz osoby nie majacej sklepu spozywczego
"napisaem skrypt kto jest jego wacicielem" - problem mogl byc zlozony, napisal ale moze sprzedal. Moze praca dyplomowa ? napisal - ale prawa ma szkola.
"Rozdanie nagrd porno" - dla kogos innego ciekawe jest rozdanie nagrod konkursu informatycznego z zadaniami typu "Jasiu ma nowa zabawke, napisz program..."
Czasami czytam podobne komentarze zapytan googole, ale tutaj zrobiono to nieudolnie. Nieniej probuj dalej - niektore Ci sie udaly